Jaunumi

Par grāmatu “Vai grāmatai ir knābis?” Baltvilka balvai nominētas Inese Zandere un Rūta Briede

24. jūlijā notiks ievērojamā dabas dzejnieka un bērnu kultūras atbalstītāja Jāņa Baltvilka vārdā nosauktās valsts nozīmes balvas pasniegšana. Baltvilka balvas pasākumus jau 19. reizi rīko Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome.

Šogad Jāņa Baltvilka balvai par grāmatu "Vai grāmatai ir knābis?" izvirzītas dzejniece Inese Zandere un māksliniece Rūta Briede. Inese Zandere nominēta balvai bērnu un jauniešu literatūrā, Rūta Briede - balvai grāmatu mākslā.

Ielūkojies LNB veikalā Draugu telpa!

Draugu telpa ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) veikals.To veido LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar bibliotēku.

Izsludina pēdējo pieteikšanos “Iedvesmas bibliotēkai”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība aicina bibliotēkas pieteikties projektam Iedvesmas bibliotēkaIedvesmas bibliotēka 2024 būs projekta trešais un noslēdzošais gads. Biedrības izveidotais projekts ir atbalsts un iespēja Latvijas bibliotēkām veidot mūsdienīgu, pievilcīgu, lasītājiem un grāmatām draudzīgu vidi.

SIA Robert Bosch atbalsts Latvijas bibliotēkām

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) šogad saņēmusi vairākus dāvinājumus Latvijas bibliotēkām no uzņēmuma SIA Robert Bosch. Uzņēmums ziedojis lietotus datorus, seifus un mēbeles, kas joprojām ir labā darba kārtībā un noderīgi lietošanai bibliotēkās. Datori nonākuši Bauskas Centrālajā bibliotēkā, seifus izmantos Latvijas Nacionālā bibliotēka retumu glabāšanai, bet biroja mēbeles saņēmušas Lēdurgas bibliotēka, Gulbenes novada bibliotēka, Dobeles novada Augstkalnes bibliotēka, Jelgavas pilsētas bibliotēka, Ādažu bibli

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri