Jaunumi

Aicina uz Iedvesmas bibliotēkas atklāšanu Ropažos

Ropažu bibliotēka un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība sirsnīgi aicina uz projekta Iedvesmas bibliotēka svinīgo pasākumu - Ropažu bibliotēkas āra skatuves atklāšanu

LNB Atbalsta biedrība un LNB piedalījās sarunu festivālā LAMPA

5. un 6. jūlijā festivālā LAMPA, Cēsīs, LNB Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionālā bibliotēka organizēja sarunu telti BIBLIOTOPIJA. Divu dienu laikā tajā notik astoņas sarunas un divas radošās darbnīcas. 

MIERAM veltīta izstāde Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Līdz 31. augustam Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) oranžērijā būs skatāma izstāde Miera gars. To veido 26 Japānas grafisko dizaineru radītie plakāti ar vēstījumu par mieru. Pieminot Hirosimas un Nagasaki bombardēšanu un lai uzturētu dzīvu miera ideju, katru gadu top jauns plakāts. 2024. gada plakāts izstādei tiks pievienots 9. augustā. Izstādi Miera gars Eiropā organizē 24-7.museum - sociālo izstāžu platforma, tās norisi Latvijā atbalsta LNB Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionālā bibliotēka. (Foto: Kristians Luhaers)

LNB un Atbalsta biedrības telts "Bibliotopija” programma sarunu festivālā “Lampa”

LNB un LNB Atbalsta biedrība sarunu festivālā “Lampa” š.g. 5. un 6. jūlijā aicina apmeklēt telti “Bibliotopija”, kurā notiks sarunas par lasītprasmi un tās veicināšanu, bibliotēku kā būtisku kultūrtelpu Latvijas iedzīvotāju izglītības un socializēšanās veicināšanā, biedrībām un biedrošanās nozīmi mūsdienās, arhitektūras un dizaina lomu kultūrtelpā, grāmatu izdošanas un mežu apsaimniekošanas attiecībām, kā arī grāmatu dizaina un satura attīstību mākslīgā intelekta laikmetā.

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri