Biedrības dāvana LNB 94. dzimšanasdienā - ozols

Sveicot LNB 94. dzimšanasdienā, Biedrība dāvināja simbolisku dāvanu - ozolu. Iestādītais koks turpmāk augs Vērmaņdārzā, līdzās vecajai bibliotēkas ēkai un liecinās par Biedrības atbalstu un  ciešajām attiecām ar Bibliotēku lidz šim un arī turpmāk. Ozols simbolizē ilgmūžību, spēku, izturību un visu latvisko.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības un Bibliotēkas kopsolis aizsākās pirms 15 gadiem. Gaismas pils tobrīd vēl bija tikai arhitekta iecerēs un skicēs. Biedrībai bijusi unikāla iespēja būt līdzdalībniekiem un lieciniekiem tam, kā tapusi spilgta un nozīmīga kultūras būve mums un nākamajām paaudzēm. Šo gadu laikā mūsu sadarbība ar bibliotēku ir kļuvusi arvien daudzpusīgāka un ciešāka, īstenojot dažādus kopīgus projektus un akcijas.

Iestādot piemiņas ozoli, LNB Atbalsta biedrības valdes loceklis Georgs Turlajs Bibliotēkai vēlēja: "Mūsu vēlējums bibliotēkai, uzsākot 95. darbošanās gadu un pārceļoties uzjauno mājvietu - spēt joprojām veiksmīgi savienot latviskās vērtības un garīgo mantojumu ar mūsdienīgu piedāvājumu, kļūt par  Latvijas un Rīgas simbolu un tautas lepnumu.
 

 

1
2
3
4
5

Mūsu draugi un sadarbības partneri