Jaunumi

Bērnus un ģimenes aicina uz grāmatas “Vai grāmatai ir knābis?” atvēršanas svētkiem

Sestdien, 4. februārī plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 7. stāvā notiks Ģimeņu sestdiena un grāmatas “Vai grāmatai ir knābis?” atvēršanas svētki. Uz pasākumu aicina Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs un LNB Atbalsta biedrība. Grāmatas atvēršanas svētkos būs iespēja satikt Lielo Pūci, dzejnieci Inesi Zanderi un mākslinieci Rūtu Briedi. Kopā ar mākslinieci bērni radoši darbosies un veidos grāmatzīmes. Radošo darbnīcu atbalsta SIA “Jelgavas Tipogrāfija”. Pūčulēns Elmārs svētkiem sarūpējis īpašu un saldu cienastu. 

Grāmata bērniem, kas aicina izpētīt grāmatu pasauli

Iznākusi Ineses Zanderes un Rūtas Briedes bilžu grāmata “Vai grāmatai ir knābis?”. Grāmatiņa paredzēta pirmsskolas vecuma lasītājiem. Tā mudina vecākus un bērnus iepazīt bibliotēkas un izpētīt grāmatu pasauli. Kopā ar grāmatas galveno varoni pūčulēnu Elmāru, viņa draugiem un bibliotēkas Pūci mazie lasītāji uzzinās, pa kurām durvīm ieiet grāmatā, vai bildes prot stāstīt, vai grāmatās dzīvo skudras, un, protams, arī to, vai grāmatai ir knābis.

Gaišus svētkus!

Novēlam ģimenisku siltumu Ziemassvētkos un iedvesmojošu kopābūšanu Jaunajā gadā! 

Zināmas 2023. gada Iedvesmas bibliotēkas

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) izraudzījusies projekta Iedvesmas bibliotēka dalībnieces nākamajam gadam. Par Iedvesmas bibliotēkām 2023 kļūs trīs bibliotēkas, kurām būs iespēja realizēt mūsdienīgas un pozitīvas pārmaiņas: Gulbenes novada bibliotēkaAlūksnes novada Mālupes bibliotēkaJelgavas novada Valgundes bibliotēkaGulbenes bibliotēkā taps moderni, pārdomāti un funkcionāli iekārtota lasītava bērniem.

Lapas

Mūsu draugi un sadarbības partneri